Вишиванка Борщівська

Слов’янські символи-обереги

“У прикмети  не вірю. Але ці збіги вже набридли!” Мабуть,  траплялося і вам чути ці фрази. Мені траплялось не лише чути,  а й говорити…)))   Я не забобонна,  здоровий глузд завжди перемагає…  Це коли мова йде про чорну кішку, що перейшла дорогу… Зараз я про інше…

Про слов’янські символи-обереги

 Нічого поганого вони в собі не несуть. Навпаки, налаштовують на позитив,  то чому ж не прислухатись… Мені байдуже, в що людина вірить, головне, щоб це їй давало наснагу жити.
Вишивала сорочку одному хорошому хлопцеві. Бажала йому міцного здоров’я понад усе…  А от, як вкласти своє побажання в сорочку не знала…  Натрапила на символи-обереги…  І вишила “Одолян-траву”…  Поки на здоров’я не скаржився. )))
Символи обереги у вишиванках

Зберегти

У візерунках слов’яни застосовували багато видів cвастики.  До речі, у фільмі “Спадок нації” є епізод, в якому  розповідається, що у період Великої Вітчизняної війни та у повоєнний період наші люди ховали вишиванки, бо на багатьох сорочках були вишиті слов’янські символи-обереги у вигляді свастики. І власників таких вишиванок вважали зрадниками, бо на одязі у них бачили  нацистський хрест.

Цікаве по темі:

Свої роздуми, побажання, зауваження та враження  пишіть у коментарях .
Якщо бажаєте підтримати мене,  а також допомогти поширювати в маси  нашу вишиванку, то поділиться з друзями, натиснувши на кнопки нижче. Щиро дякую.

 

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Слов’янські символи-обереги обновлено: Грудень 27, 2016 автором: Лариса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *